Koncept

Studio

Figura Gdynia


Studio Figura Gdynia to miejsce stworzone dla kobiet, które marzą o idealnej sylwetce. Oferujemy profesjonalne zabiegi odchudzające i modelujące ciało, wspierając Cię w drodze do wymarzonego wyglądu. Dołącz do nas!

Misja

Studio Figura gdynia

globalny koncept modelowania sylwetki, tworzący najskuteczniejszy i najbardziej kompleksowy model gabinetu fitness/wellness. Studio Figura to unikalny światowy koncept odchudzania i kształtowania sylwetki tylko dla kobiet.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zrealizuj swój upragniony CEL razem ze Studio Figura i stań się najlepszą wersją siebie!

  • Twój CEL:- szczegółowy wywiad pozwala nam poznać Twoje nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne. Razem określimy cel jaki pragniesz osiągnąć.
  • Nasza WIEDZA, Twoja MOTYWACJA:- dobierzemy odpowiednie zabiegi z naszej oferty, które pomogą osiągnąć Twój cel w jak najszybszym czasie!
  • PLAN żywieniowy:- przekazujemy dopasowany do Twoich potrzeb, III etapowy program dietetyczny, który poprawi Twój metabolizm, polepszy samopoczucie i pozwoli Ci cieszyć się wymarzoną sylwetką.
  • Dla optymalnych WYNIKÓW:- przedstawimy Tobie suplementy i kosmetyki z naszej autorskiej linii Studio Figura, które pomogą zadbać o Twoje ciało i zdrowie w domu oraz przyspieszą spodziewane efekty.
  • OPIEKA i WSPARCIE:- kiedy Ty będziesz realizować program ćwiczeń, my będziemy monitorować Twoje rezultaty, aby jeszcze bardziej zmotywować Cię do działania i pokazać, że jesteś coraz bliżej osiągnięcia celu.

Zapraszamy do kontaktu z nami: +48 602 144 154, umówimy Cię na bezpłatną konsultację oraz trening na wybranych dla Ciebie stacjach treningowo-zabiegowych w strefie Fitness lub Wellness.

Zapewnimy Ci zmianę siebie od A do Z zapewniając wspaniały czas i profesjonalną opiekę.